Views tree (3.0.1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Views
no: Visninger

en: Expanded
no: Utvidet

en: Off
no: Av

en: Collapsed
no: Kollapset

en: Search fields
no: Søkefelter

en: <None>
no: [Ingen]

en: About
no: Om

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
no: Velg felten(e) som vil skal søkes i når du bruker autofullfør-skjermelementet.
