Views vCards (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Views
ar: الرؤى

en: Not found
ar: غير موجود

en: Address
ar: العنوان

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: About
ar: حول
