Views vCards (3.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Company
da: Virksomhed

en: Configuration
da: Indstillinger

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: State/Province
da: Landsdel

en: Full name
da: Fulde navn

en: Photo
da: Foto

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: About
da: Om

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: Work
da: Værk
