Views vCards (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Views
gl: Vistas

en: Not found
gl: Non atopada

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Company
gl: Compañía

en: Configuration
gl: Configuración

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Full name
gl: Nome completo

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: About
gl: Información

en: Displays
gl: Presentación

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións
