Views vCards (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Country
ja: 国

en: Views
ja: ビュー

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Phone
ja: 電話番号

en: Fax
ja: FAX

en: Address
ja: 住所

en: Company
ja: 会社

en: Configuration
ja: 環境設定

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: State/Province
ja: 都道府県

en: Full name
ja: フルネーム

en: Photo
ja: 写真

en: Zip
ja: ZIP圧縮

en: Attach to
ja: 添付先

en: About
ja: アバウト

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Multiple displays
ja: 複数ディスプレイ
