Views vCards (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Views
nl: Overzichten

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Company
nl: Bedrijf

en: Configuration
nl: Instellingen

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Photo
nl: Foto

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: About
nl: Over

en: Displays
nl: Weergaven

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Middle name
nl: Tussenvoegsel

en: Work
nl: Werk

en: Detected
nl: Gedetecteerd
