Views vCards (3.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Views
bg: Изгледи

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
