Views vCards (3.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Company
cy: Cwmni

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: State/Province
cy: Sir

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Displays
cy: Yn arddangos

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog
