Views vCards (3.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: About
gu: વિશે
