Views vCards (3.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Work
kn: ಕೆಲಸ(_k):
