Views vCards (3.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
