Views vCards (3.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Views
sv: Vyer

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Company
sv: Företag

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Website
sv: Webbplats

en: Photo
sv: Foto

en: Zip
sv: Postnummer

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: About
sv: Om

en: Displays
sv: Visningar

en: Multiple displays
sv: Flera visningar

en: Detected
sv: Upptäckt
