Views vCards (3.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
