Views vCards (3.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Views
he: היבטים

en: Display
he: תצוגה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: Company
he: חברה

en: Configuration
he: הגדרות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Full name
he: שם מלא

en: Photo
he: תמונה

en: Zip
he: זיפ

en: Attach to
he: צרף ל

en: About
he: אודות

en: Displays
he: תצוגות

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות
