Views vCards (3.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Views
jv: View

en: Display
jv: Tampilan

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
