Views vCards (3.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
