Views vCards (3.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: City
nn: By
