Views vCards (3.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: Views
tr: Görünümler

en: Display
tr: Gösterim

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: Address
tr: Adres

en: Company
tr: Şirket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: State/Province
tr: İl

en: Full name
tr: Tam ad

en: Website
tr: Web sitesi

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Displays
tr: Görünümler

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler
