Views vCards (3.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Display
az: Monitor

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: About
az: Haqqında

en: Displays
az: Göstərir

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar
