Views vCards (3.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Display
be: Паказ

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Configuration
be: Налады

en: Full name
be: Поўнае імя

en: About
be: Аб
