Views vCards (3.0.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Display
ca: Visualització

en: Not found
ca: No trobat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Company
ca: Empresa

en: Configuration
ca: Configuració

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Full name
ca: Nom complet

en: Website
ca: Lloc web

en: Photo
ca: Foto

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: About
ca: Detalls

en: Displays
ca: Presentacions

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes
