Views vCards (3.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Company
el: Εταιρία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Attach to
el: Επισύναψη στο

en: About
el: Περί
