Views vCards (3.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
