Views vCards (3.0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Views
mr: याद्या

en: Display
mr: दाखवा

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Website
mr: संकेतस्थळ
