Views vCards (3.0.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
