Views vCards (3.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Country
ru: Страна

en: Views
ru: Представление

en: Display
ru: Отображение

en: Not found
ru: Не найдено

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: Address
ru: Адрес

en: Company
ru: Компания

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Full name
ru: Полное имя

en: Website
ru: Вебсайт

en: Photo
ru: Фото

en: Attach to
ru: Прикрепить к

en: About
ru: Информация

en: Displays
ru: Отображения

en: Multiple displays
ru: Множественные отображения

en: Middle name
ru: Отчество

en: Detected
ru: Обнаружен
