Views vCards (3.1.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Views
et: Vaated

en: Display
et: Kuva

en: Not found
et: Ei leitud

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Company
et: Asutus

en: Configuration
et: Seadistus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: State/Province
et: Maakond

en: Full name
et: Täisnimi

en: Photo
et: Pilt

en: Zip
et: Postikood

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: About
et: Programmist

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad
