Views vCards (3.1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Country
fa: کشور

en: Views
fa: نماها

en: Display
fa: نمایش

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Company
fa: شرکت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Zip
fa: کد پستی

en: Attach to
fa: پیوست به

en: About
fa: درباره

en: Displays
fa: نمایش ها
