Views vCards (3.1.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Views
hu: Nézetek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Not found
hu: Nem található

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Company
hu: Cég

en: Configuration
hu: Beállítás

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Full name
hu: Teljes név

en: Website
hu: Webhely

en: Photo
hu: Fénykép

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: About
hu: Leírás

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Middle name
hu: Középső név

en: Work
hu: Munka
