Views vCards (3.1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Full name
kk: Толық аты
