Views vCards (3.1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Display
lt: Rodymas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Company
lt: Įmonė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: About
lt: Apie

en: Displays
lt: Rodymai
