Views vCards (3.1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Views
lv: Skati

en: Display
lv: Ekrāns

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: About
lv: Par

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi
