Views vCards (3.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Display
sl: Prikaz

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
