Views vCards (3.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Country
sr: Земља

en: Display
sr: Приказ
