Views vCards (3.1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Display
bs: Prikaz

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Attach to
bs: Zakači za

en: Displays
bs: Prikazi

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
