Views vCards (3.1.1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display
is: Sýna

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Company
is: Fyrirtæki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Website
is: Vefsíða

en: Photo
is: Mynd

en: Attach to
is: Hengja við

en: About
is: Um
