Views vCards (3.1.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Country
vi: Quốc gia

en: Display
vi: Hiển thị

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Company
vi: Công ty

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Photo
vi: Ảnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị

en: Work
vi: Việc làm
