Views vCards (3.1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Configuration
af: Konfigurasie
