Views vCards (3.1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
