Views vCards (3.1.1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Country
it: Paese

en: Views
it: Viste

en: Display
it: Visualizzazione

en: Not found
it: Non trovato

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Company
it: Azienda

en: Configuration
it: Configurazione

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Full name
it: Nominativo

en: Attach to
it: Allega a

en: About
it: Informazioni

en: Displays
it: Visualizzazioni

en: Multiple displays
it: Visualizzazioni multiple
