Views vCards (3.1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
