Views vCards (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Company
sk: Spoločnosť

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Full name
sk: Celé meno

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia
