Views XML Backend (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Format
be: Фармат

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: contains
be: утрымлiвае

en: Display type
be: Тып паказу

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты
