Views XML Backend (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: contains
lt: turi

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Starts with
lt: Prasideda su
