Views XML Backend (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
