Views XML Backend (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Granularity
sr: Грануларност

en: contains
sr: садржи

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
