Views XML Backend (2.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ

en: XML file
kn: XML ಕಡತ
