Views XML Backend (2.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
