Views XML Backend (2.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Year
gu: વર્ષ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
