Views XML Backend (2.1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Timezone
hy: ժամագոտի
